Bağımsız Expertiz

İnşaat makinelerinin teknik durumunu belirliyoruz. Bu hizmeti Türkiye’de ve hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde alabilirsiniz. Teknisyenlerimiz inşaat makinelerini, vinçleri, kamyonları, beton pompalarını ve yol yapım makinelerini denetler.

Bağımsız 2. El İş Makinesi Ekspertiz Hizmetleri

İzninizle MEVAS’ı size tanıtmak istiyorum. Ağır hizmet iş makineleri ekspertizi odaklı, uluslararası hizmet verebilen, ALMANYA merkezli bir şirketiz. Deneyimli iş makinesi mühendis ağımız sayesinde; inşaat makineleri, vinç ve kamyonlar için bağımsız durum ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

İşinizi Nasıl Destekleyebiliriz ?

Müşterilerinizde iş makinesinin durumu hakkında şüphe belirirse hazırlayacağımız profesyonel ekspertiz raporuyla güvenlerini kazanabilirsiniz. Makul bir ücret karşılığında müşterileriniz için yerli ekspertiz hizmeti sağlayabiliyoruz. Ayrıca yurtdışından alım yapmanız halinde, yine mühendis ağımız sayesinde, size de hizmet verebilmekteyiz.

Profesyonel ve Bağımsız Hizmet

MEVAS makine alımı ve satımı yapmamaktadır ve herhangi bir komisyon talep etmemektedir. Şirket Müdürümüz Wolfgang Bühn, CATERPILLAR’ın ALMANYA bayisinde 15 yıla yakın çalışmış deneyimli bir yöneticidir. MEVAS, 2006 dan bu yana ekspertiz hizmetleri vermektedir.

Sizin için hizmetlerimiz

MEVAS, Almanya merkezli bir ekipman denetim şirketidir. Kalifiye denetimci ağı ile birçok ülkede ekskavatörler, buldozerler veya kırma makineleri gibi kullanılmış ağır ekipmanları değerlendiriyoruz. MEVAS denetleyicileri, çeşitli hafriyat ekipmanları, jeneratörler, vinçler ve kamyonlar üzerine uzmanlaşmıştır.

Uzman mühendisler ve teknisyenler

Ayrıca yol inşaatlarını ve geri dönüşüm makinelerini de denetliyoruz. Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Volvo CE, Case, JCB ve benzeri farklı markaların ekipmanları üzerine uzmanız. Burada nasıl denetim talebinde bulunabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Ekspertiz talepleriniz için, mevas(at)mevas.eu adresine elektronik mesaj gönderebilir

Merkez ofisimiz için +49 35206 39150 no.lu telefonu arayabilir Wolfgang Bey ile +49 162 4200650 no.lu telefondan (İngilizce veya Almanca) Whatsapp iletişimi kurabilir

Türkçe olarak detaylı bilgi için 532 346 18 60 veya 312; 255 76 11 no.lu telefonlardan Türkiye yetkilimiz Ogün Tokuç’a ulaşabilirsiniz